Aguonų g. 24, 26

aguonu 24
Paslauga
Administracinių nekilnojamojo turto pastatų komplekso pardavimas
Vieta
Vilnius, Lietuva
Plotas
6 500 kv. m
Statusas
Parduotas

Rezultatas

Detali strategija, nuoseklus pardavimo planas bei didelė ,,Newsec“ potencialių pirkėjų duomenų bazė padėjo pasiekti kliento iškeltus tikslus. Sulauktas didelis pirkėjų susidomėjimas. Gauti kainų pasiūlymai objekto įsigijimui. Sandoris buvo sudarytas su didžiausią kainą ir geriausias pirkimo-pardavimo sąlygas pasiūliusiu pirkėju. Objektas parduotas 11 % brangiau nei pradinė objekto kaina.

velicka

„Newsec aukcionai yra sukaupę unikalią – labai plačią ir tikslingą – nekilnojamojo turto potencialių pirkėjų duombazę. Manau, kad tai ir buvo esminė mūsų sėkmingo sandorio priežastis.“

UAB „Etapas Group“ direktorius

Mindaugas Velička

Audrius Meidus
Projektų vadovas
a.meidus@newsec.lt +370 682 90949
Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.