NORDCURRENT GROUP biuras verslo centre WAVE | Newsec

NORDCURRENT GROUP biuras verslo centre WAVE

IŠŠŪKIS

Nordcurrent Group ieškojo erdvesnio biuro, kuriame visa komanda galėtų dirbti viename aukšte. Kompanija norėjo įsikurti netoli miesto centro, kur nėra didelių eismo spūsčių, turėti daug parkavimo vietų ir patogų susisiekimą viešuoju transportu. Taip pat buvo svarbu planuoti relokaciją iš anksto ir persikraustyti į naująjį biurą būtent tuomet, kuomet baigėsi galioti tuometinė nuomos sutartis.

Klientas
„Galio Group”, UAB
Projektas
1777 kv.m. Nordcurrent Group biuras verslo centre WAVE
Paslauga
Biuro nuoma
Vieta
Vilnius, Lietuva
Statusas
įgyvendintas

SPRENDIMAS

Ieškant naujų biuro patalpų buvo išanalizuoti visi tuo metu galimi variantai Vilniaus mieste ir WAVE verslo centras labiausiai atitiko jaunatviškos įmonės kriterijus bei galėjo pasiūlyti papildomas pridėtines vertes: pietų restoranas pastate, terasa ant verslo centro stogo įmonės renginiams, netoliese kito teatras, daugybė kavinių bei didelė maisto prekių parduotuvė.

Labai džiaugiamės, kad su Newsec pagalba turime tokį puikų nuomininką WAVE verslo centre. Būtent tokioms pažangioms kompanijoms ir vystome modernius bei architektūriškai gražius verslo cetrus“.

„Galio Group“ komercinių projektų direktorius
Aurimas Martinkėnas

REZULTATAS

Nordcurrent Group naujasis biuras – interjero konkursų dalyvis. Biuras WAVE verslo centre suprojektuotas produktyviai dirbti, komunikuoti bei skatinti komandiškumą.

Jurgita Ragaišė
Tarpininkavimo grupės vadovė Lietuvoje
j.ragaise@newsec.lt +370 659 66808
Informuojame, jog, Jums sutikus, šioje svetainėje bus naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.