Suomių NT investiciniam fondui „Titanium“ Rygoje parduotas prekybos centras „Ozols“ | Newsec

Suomių NT investiciniam fondui „Titanium“ Rygoje parduotas prekybos centras „Ozols“

Suomių NT investiciniam fondui „Titanium“ Rygoje parduotas prekybos centras „Ozols“

Nekilnojamojo turto (NT) bendrovė „KS Holding“, priklausanti „Kesko“ grupei bei „Žabolis ir partneriai“, pardavė prekybos centrą (PC) „Ozols“ Rygoje investiciniam fondui „Titanium“ – tai pirmasis naujo rinkos žaidėjo sandoris Latvijoje šiemet. Sandorio metu pardavėją atstovavo tarptautinė NT konsultacijų bendrovė „Newsec“.

30 tūkst. kv. m ploto prekybos centras Ozols“ yra pagrindinė „Kesko-Senukų“ parduotuvė Latvijoje. Prekybos centras šiuo metu yra ir pagrindinis „Senukų“ el. parduotuvės atsiėmimo punktas Rygoje.Objektui suteiktas „BREEAM In-Use Very Good“ aplinkosaugos sertifikatas.

„KS Holding“ objektą įsigijo 2016 m. ir įgyvendino rekonstrukcijos projektą – pakeitė pasenusio prekybos centro koncepciją ir sukūrė šiuolaikišką „pasidaryk pats“ paskirties parduotuvę bei išplėtė objekto plotą. „Ozols“ įsikūrę ilgalaikiai nuomininkai „Senukai“ bei „Rimi“.

Kaip pažymi „Newsec“ investicinių sandorių grupės vadovas Baltijos šalyse Andrius Švolka, prekybos centrai, kuriuose didžiąją dalį ploto užima mažmeniniai prekybininkai, ir toliau domina tiek vietinius, tiek tarptautinius investuotojus. Iš investuotojo perspektyvos PC „Ozols“ atitinka daugumą reikalavimų, tokių kaip: nauja statyba, solidūs nuomininkai („Senukai“ ir „Rimi“), veikiantys atspariuose segmentuose („pasidaryk pats“ ir maisto prekybos), ilgi nuomos sandoriai, „BREEAM“ sertifikatas, gera vieta ir kt.


Informuojame, jog, Jums sutikus, šioje svetainėje bus naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.