Apie įmonę - Newsec

Apie įmonę

Baltijos šalyse „Newsec“ tarpininkauja investicijų į nekilnojamąjį turtą (NT) sandoriuose, nuomojant ir parduodant komercinį NT, teikia NT valdymo paslaugas, atstovauja klientų interesus vystant naujus ar plėtojant esamus projektus. Bendrovė teikia licencijuotas turto ir verslo vertinimo paslaugas, turi vieną didžiausių rinkos tyrimų ir analizės padalinį.

Visapusiškas teikiamų paslaugų spektras bendrovės klientams užtikrina aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę ir kompetenciją.

„Newsec“ ekspertai dirba remdamiesi RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) standartais ir laikosi nustatytų skaidrumo, atskaitomybės, tęstinumo ir stabilumo principų. Bendrovė taip pat yra BNP Paribas Real Estate aljanso narė.

Profesionalumas
Teikdami aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes.
Sąžiningumas
Atlikdami kiekvieną užduotį laikomės aukščiausių verslo etikos ir moralės principų, siekiame maksimaliai atsižvelgti į kliento interesus bei užtikrinti visapusišką jo konfidencialumą, puoselėjame pagarbą sau ir kitiems.
Naujovės
Smalsumas ir sugebėjimas ieškoti, rasti ir išbandyti naujus sprendimus, kurti naujas paslaugas ir produktus bei išdrįsti nepaisyti nusistovėjusių tradicijų.
100
darbuotojų
3
Baltijos šalys
5
biurai
17
metų rinkoje

Paslaugos

TURTO VALDYMAS

Baltijos šalyse teikiame komercinio nekilnojamojo turto valdymo, priežiūros ir įrengimo paslaugas. Savo veikloje taikome laiko patikrintus valdymo standartus ir struktūrizuotus procesus, kurie užtikrina efektyvų turto valdymą.
Daugiau

KONSULTACIJOS

Konsultacijos komercinio nekilnojamojo turto klausimais apima nuomos bei pardavimo klausimus, investicinius sandorius, turto ir verslo vertinimą, rinkos tyrimus ir analizę. Paslaugos teikiamos tiek turto savininkams, tiek nuomininkams.
Daugiau

ATITIKTIES SISTEMA

Nuo 2015 metų „Newsec“ bendrovėje diegiama atitikties sistema – vidaus procedūrų ir taisyklių visuma, kuria siekiama apsaugoti bendrovės ir jos atstovaujamų klientų bei partnerių interesus, užtikrinant teisės aktų reikalavimų laikymąsi ir užkertant kelią galimiems pažeidimams.

Kiekvienas bendrovės darbuotojas savo veikloje vadovaujasi įstatymais, vidaus procedūromis ir taisyklėmis. Atitikties sistema padeda tai daryti nuosekliai, suvaldyti galimas rizikas bei prioretizuoti užduotis.

Newsec atitikties sistema
Newsec socialinė atsakomybė

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Kaip organizacija, darbdavys ir partneris „Newsec“ aktyviai prisideda prie tvarios visuomenės kūrimo.

Manome, kad glaudus bendradarbiavimas su darbuotojais, klientais ir tiekėjais vykdant aplinkosauginį, ekonominį ir socialinį darbą prisidės ne tik prie tvarios visuomenės augimo, bet ir įkvėps kitus teigiamiems pokyčiams.

NAUJIENOS

Daugiau

Kontaktai

Ugnius Meidus, MRICS
Generalinis direktorius Baltijos šalyse
u.meidus@newsecbaltics.com +370 5 252 6444
Informuojame, jog, Jums sutikus, šioje svetainėje bus naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.