Komercinio turto pardavimas

„Newsec“ profesionalų komanda rūpinasi visais komercinio NT pardavimo etapais – nuo objekto pardavimo strategijos parengimo, konkurencinės aplinkos analizės iki sandorio užbaigimo. NT rinkos išmanymas, patirtis dirbant su įvairaus dydžio ir skirtingų sektorių objektais, nuoseklumas ir visapusiškas įsitraukimas klientui garantuoja geriausią tuo metu rinkoje įmanomą rezultatą.

Sustyguotas ir aiškiai sudėliotas pardavimo procesas klientui padeda optimizuoti laiko ir pardavimo sąnaudas. Su parduodamu turtu detaliai susipažinę bendrovės specialistai kartu su klientu nustato pardavimo tikslus ir aptaria objekto pardavimo strategiją. Taip pat klientui nuolatos teikia ataskaitas apie pardavimo procesą, pataria, kaip padidinti parduodamo turto vertę.

Maksimalus specialistų įsitraukimas siekiant labiausiai kliento poreikius atitinkančio rezultato padeda „Newsec“ komandai išlikti ilgamečiais lyderiais tarpininkavimo srityje.

Konkurencinės aplinkos ir pasiūlos analizė
Parduodamo turto kainos įvertinimas
Objekto pardavimo strategijos parengimas
Potencialių pirkėjų atranka
Aktyvūs pardavimo veiksmai
Dalyvavimas derybose

Tiesioginis pardavimas

Nuoseklus profesionaliai suformuotų pardavimo strategijų įgyvendinimas, taip pat visus pagrindinius NT sektorius (įskaitant biurus, prekybą, gamybą ir logistiką, specializuotus turtus ir žemės sklypus) apimanti patirtis, padeda ne tik maksimizuoti mūsų klientų parduodamų objektų vertę, bet rasti savalaikius sprendimus Baltijos šalių rinkoje.
Plačiau

NT aukcionai

Turto pardavimas aukciono būdu yra greitas ir garantuotas būdas gauti didžiausią rinkos kainą už parduodamą objektą. Aukciono metu procesą kontroliuoja organizatorius ir pardavėjas, patvirtintos aukciono taisyklės apsaugo nuo neskaidrių pirkėjų, dalyviams garantuojamos vienodos teisės.
Plačiau
# 1
„Euromoney“ vertinimu
101
parduotas objektas
62 mln.Eur
parduotų objektų vertė

įgyvendinti projektai

NT PORTFELIO AUKCIONAI
Klientas: "NT Valdos", UAB
Apimtis: 101 objektas, > 63 mln. eurų
Visa Lietuva
2016–2020 m.
Plačiau
NT OBJEKTO AUKCIONAS
Klientas: Lietuvos muzikos ir teatro akademija
Parduotas objektas – 1,9 mln. eurų
Vilnius, Lietuva
2...
Plačiau
NT PORTFELIO AUKCIONAI
Klientas: Luminor Bank, AB
Apimtis: 60 objektų už 6,7 mln. eurų
Visa Lietuva
Plačiau

Kontaktai

Jurgita Ragaišė
Tarpininkavimo grupės vadovė Lietuvoje
j.ragaise@newsec.lt +370 659 66808
Turto ir verslo vertinimas
Plačiau
Rinkos tyrimai ir analizė
Plačiau
Turto valdymas
Plačiau
Statybų projektų valdymas
Plačiau
Informuojame, jog, Jums sutikus, šioje svetainėje bus naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.