X

Vystymo galimybė Palangoje

Medvalakio gatvė, Palanga, Palangos m. sav.

Tipas Sklypai
Paskirtis Gyvenamoji Kita
Sklypo plotas 1,2325 (ha)
Užstatymas 30 %
Intesyvumas 100 %

Parduodamas 1,23 ha bendro ploto 5 nuosavybės teise valdomų sklypų masyvas, kuriame numatytas daugiabučių gyvenamųjų namų komplekso plėtojimas. Šiuo metu jau yra parengti projektiniai pasiūlymai ir numatyta plėtros schema masyvo vystymui. 

Pagrindinė informacija

  • Adresas: Bangų g. 23, 25, 27, Medvalakio g. 23, 23B, Palanga
  • Bendras 5-ių sklypų plotas: 1,2325 ha (valdomi nuosavybės teise)
  • Sklypų paskirtys: Kita
  • Žemės sklypų naudojimo būdas: Daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių teritorijos

Projektiniai pasiūlymai

  • Viso projektuojama turtinių vienetų – 93 vnt.
  • Bendras pastatų projektuojamas plotas – 6 207,84 kv. m
  • Numatytas automobilių stovėjimo vietų kiekis – 102
  • Projektuojami keturių skirtingų tipų pastatai, juose numatyti įvairaus dydžio butai. Visi butai planuojami su balkonais ar terasomis

Vieta mieste

Sklypai yra miesto dalyje, kurioje gyventojus džiugina ne tik supanti gamta, bet ir išvystyta infrastruktūra. Palangos gyventojų itin pamėgtame C kvartale esantys sklypai yra gatvių sankryžoje, apsupti asfaltuotų ir apšviestų šaligatvių bei kelių, kuriais paprastai pasiekiamos 1 km atstumu esančios būtiniausios parduotuvės ir įvairios paslaugų vietos ar įstaigos. Iki pagrindinio turizmo traukos centro Baltijos jūros - 2,5 km. Šalia parduodamų sklypų ką tik išvystytas sėkmingas jaukus sublokuotų gyvenamųjų namų projektas „Medvalakio skveras“. 

Galime pateikti daugiau informacijos. Jei turite klausimų, susisiekime!  

Kainos pateiktos be PVM

Kontaktai

Susisiekti

Prenumeruokite naujienlaiškį apie naujus komercinius objektus

Atsisiųsti PDF brošiūrą

Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.