Karjera | Newsec

Karjera

NT rinkos profesionalai

Dirbti „Newsec“ – tai reiškia dirbti su geriausiais Šiaurės Europos nekilnojamojo turto rinkos specialistais. Čia dirba motyvuoti nekilnojamojo turto pardavimų, nuomos, valdymo, vertinimo lyderiai, nebijantys prisiimti atsakomybės ir siekiantys aukščiausių rezultatų.

Bendrovė turi aiškiai apibrėžtas pagrindines vertybes tokias kaip profesionalumas, naujovės ir sąžiningumas, todėl kasdieniniame darbe ypač vertinama darbuotojų kompetencija bei komandinė dvasia.

„Newsec“ yra pirmoji bendrovė Lietuvoje, kuri buvo įvertinta pagal instituto „Great Place to Work“ metodiką, pagrįstą darbuotojų apklausa ir darbdavio analize, ir gavusi sertifikatą kaip geriausia vieta dirbti Lietuvoje.

Profesionalumas
Teikdami aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes.
Sąžiningumas
Atlikdami kiekvieną užduotį laikomės aukščiausių verslo etikos ir moralės principų, siekiame maksimaliai atsižvelgti į kliento interesus bei užtikrinti visapusišką jo konfidencialumą, puoselėjame pagarbą sau ir kitiems.
Naujovės
Smalsumas ir sugebėjimas ieškoti, rasti ir išbandyti naujus sprendimus, kurti naujas paslaugas ir produktus bei išdrįsti nepaisyti nusistovėjusių tradicijų.

kodėl newsec?

DARBAS ĮMONĖJE

 • Dirbame ir mokomės iš didžiausių bei reikliausių klientų.
 • Savarankiškai planuojamės darbų atlikimo laiką ir vietą.
 • Tobulėjame vidiniuose ir išoriniuose mokymuose.
 • Turime ambicingų tikslų, bet skiriame laiko ir pergalių...
PAPILDOMOS NAUDOS

 • Dovanojame laisvą dieną per gimtadienį.
 • Vasaros laikotarpiu dirbame trumpiau.
 • Suteikiame parkavimo vietą šalia biuro.
 • Dirbame A+ klasės biure su panoramine terasa.

RŪPESTIS DARBUOTOJAIS

 • Vykdome įsitraukimo tyrimą kartu su „Great Place to Work".
 • Visi darbuotojai apdrausti draudimu susirgus COVID -19.
 • Skatiname išlaikyti balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo.

100
DARBUOTOJŲ
5
BIURAI
3
ŠALYS

KOLEGOS IR KLIENTAI – MUMS SVARBIAUSI

Išskirtinis dėmesys kolegoms ir klientams apibūdina mūsų bendrovės filosofiją ir elgesį vienas kito bei klientų atžvilgiu.

Mūsų darbuotojai – įmonės pamatas, todėl mums svarbu, kad „Newsec“ būtų ne tik gera vieta dirbti, bet ir augti bei tobulėti kartu. Komandos dvasią auginame remdamiesi pagrindinėmis bendrovės vertybėmis ir laikydamiesi atsakingo darbdavio požiūrio.

AUKite KARTU SU „NEWSEC“

Jeigu norite dirbti „Newsec“, susipažinkite su siūlomomis pozicijomis ir nedvejodami siųskite savo gyvenimo aprašymą. O jeigu neradote Jums tinkamo pasiūlymo, atsiųskite savo CV ir mes su Jumis susisieksime.

NERADAI NORIMOS POZICIJOS? SIŲSK CV

*
*

*

Kontaktai

Egle Povilėnienė
Administracijos ir personalo vadovė Baltijos šalyse
e.povileniene@newsecbaltics.com +370 687 55 570
Agnė Žiukelytė
Personalo projektų koordinatorė
a.ziukelyte@newsec.lt +370 620 36557
Informuojame, jog, Jums sutikus, šioje svetainėje bus naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.