X

Sklypas prestižiniame Vilniaus rajone

Nemenčinės pl. 37, Vilnius, Vilniaus m. sav.

Tipas Sklypai
Paskirtis Gyvenamoji Apartment building construction Komercinė
Sklypo plotas 1,0600 (ha)
Užstatymas 40 %
Intesyvumas 80 %

Parduodamas 106 arų ploto žemės sklypas su esamais pastatais vystymui, pušų apsuptyje, prestižiniame Vilniaus rajone - Valakampiuose!

Pagrindinė informacija

  • Žemės sklypo plotas: 106,52 arų (valdomas nuosavybės teise)
  • Bendras esamo pastato plotas: 224,27 kv. m
  • Paskirtis: Kita
  • Vystymo galimybė: pagal Vilniaus miesto bendrąjį planą numatoma 8 000 kv. m ploto pastatų vystymo galimybė
  • Žemės sklypo naudojimo būdas: Komercinės paskirties objektų teritorijos

Objekto išskirtinumas

Objektas, kuris įsikūręs Valakampiuose, yra aiškiai matomas, lengvai atpažįstamas bei gerai žinomas, jame šiuo metu veikia išskirtinis restoranas „PineWood Bar & Lounge“.

Restoranas išsiskiria ne tik išskirtiniu aptarnavimu ir aukščiausio lygio maisto kokybe, bet ir originaliu „Bali“ stiliaus interjeru, kurį sukūrė pati projekto sumanytoja ir savininkė.

Sklypo teritorijoje suformuota vientisa natūralios gamtos ir žmogaus sukurtos aplinkos ekosistema. Kuriant darnią aplinką išsaugotos šimtametės pušys, miško augmenija, atsodinta veja, nauji dekoratyvūs augalai.

Teritorijoje įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, talpinanti apie 20 automobilių.

Sporto pramogų infrastruktūra – teritorijoje įkurdintos 2 tinklinio ir paplūdimio teniso aikštelės, kurių įrengimui buvo panaudota net 470 tonų balto smėlio.

Vieta mieste

Sklypas yra įsikūręs vienoje iš labiausiai vertinamų Vilniaus miesto vietų – Valakampiuose.

Objektas lengvai pasiekiamas iš Vilniaus centro tiek nuosavu automobiliu, tiek viešuoju transportu, netoliese yra autobusų stotelė. Iki Vilniaus miesto centro apie 8 km, o prekybos ir paslaugų vietos pasiekiamos vos per kelias minutes.

Greta įsikūrusi privati klinika ir tarptautinė mokykla, netoliese LIDL prekybos centras, taip pat aplinkinėse gyvenvietėse vystomi įvairūs gyvenamųjų namų kvartalai.

Galime pateikti daugiau informacijos. Jei turite klausimų, susisiekime!

Kainos pateiktos be PVM

Kontaktai

Susisiekti

Prenumeruokite naujienlaiškį apie naujus komercinius objektus

Panašūs objektai

Atsisiųsti PDF brošiūrą

Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.