X

Išnuomotos patalpos investicijai Palangoje

Vytauto g. 80, Palanga, Palangos miesto savivaldybė

Tipas Investiciniai
Paskirtis Administracinė
Bendras pastato plotas 92,89 (kv. m)
Sklypo plotas 0,0101 (ha)
Statybos metai 2017

Parduodamos naujos statybos pastate esančios prekybinės patalpos su ilgalaikiu nuomininku itin patrauklioje Palangos lokacijoje – šalia Kurhauzo, Naglio kino teatro, koncertų salės, ties J. Basanavičiaus gatvės pradžia, puikiai matomos nuo Vytauto g., kur yra nuolatinis pėsčiųjų, dviratininkų ir automobilių srautas.

Pagrindinė informacija

  • Patalpų paskirtis: Prekybos
  • Pastato statybos metai: 2017 m.
  • Aukštų skaičius: 1 ir pusrūsis
  • Komunikacijos: individuali centrinio šildymo sistema, komunalinis vandentiekis ir nuotekų šalinimas
  • Žemės sklypas: patalpoms priklauso 1,01 aro žemės sklypo dalis (yra nustatyta preliminari naudojimosi tvarka, rengiama galutinė)
  • Automobilių stovėjimas: papildomai gali būti parduodamos dvi parkavimo vietos

Nuoma

  • Nuomininkas: vienas ilgalaikis nuomininkas, nuo 2017 metų
  • Nuomos terminas: iki 2027 m.
  • Nuomos struktūra: triple net
  • Nuomos mokestis: indeksuojamas kasmet pagal SVKI (informaciją suteiksime pasirašius konfidencialumo įsipareigojimą)

Objekto išskirtinumas

Parduodamos išnuomotos prekybinės patalpos Palangos centre, Vytauto g. 80. Patalpose jau 5 metus veiklą vykdo didžiausias specializuotų alkoholinių gėrimų parduotuvių tinklo nuomininkas. 2022 metais nuomos sutartis pratęsta papildomam 5-erių metų laikotarpiui – kas indikuoja, kad nuomininkas patalpose veiklą vykdo sėkmingai.
Patalpos yra puikiai matomoje vietoje. Pagrindinis patalpų plotas yra pirmame naujos statybos pastato aukšte (72,36 kv. m – pirmame aukšte, o 20,53 kv. m – pusrūsyje), su tiesioginiu patekimu iš gatvės. Šalia yra viena judriausių miesto gatvių – Vytauto g., o iki pagrindinės pėsčiųjų J. Basanavičiaus gatvės – vos 90 metrų. Aplink parduodamas patalpas gausus spektras pagrindinių lankytinų objektų: minėta J. Basanavičiaus alėja, kavinės, parkai, koncertų salės, viešbučiai, apartamentai ir kt.

Vieta mieste

Palanga – tai visus metus veikiantis didžiausias Lietuvos kurortas. Baltijos jūra yra pagrindinis vietinio turizmo traukos centras, o Palangos miestas – pagrindinė Lietuvos pajūrio vieta, kur įsikūrusios visos kurorto pramogos, aktyvaus ir ramaus poilsio vietos, pažintinio bei sveikatinimo turizmo traukos objektai. Čia nuolat gyvena apie 17 tūkst. žmonių, o kasmet kurortą aplanko apie 300 tūkst. poilsiautojų.
Mieste ir aplink patalpas yra išplėtota infrastruktūra, šalia įsikūrusios visos pagrindinės maitinimo įstaigos, paslaugų tiekėjai, kultūriniai objektai.

Galime pateikti daugiau informacijos. Jei turite klausimų, susisiekime!

Kainos pateiktos be PVM

Kontaktai

Susisiekti

Prenumeruokite naujienlaiškį apie naujus komercinius objektus

Panašūs objektai

Atsisiųsti PDF brošiūrą

Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.