X

GEDIMINO 22

Gedimino pr. 22, Vilnius, Vilniaus m. sav.

Tipas Prekybos ir paslaugų
Statybos metai 1900
Rekonstrukcijos metai 2004
Nuomojamas plotas 1.095 (kv. m)

Nuomojamos išskirtinės patalpos istoriniame name Vilniaus miesto širdyje – Gedimino pr.
Pastatas yra renovuotas, patalpos puikiai matomos iš gatvės, gerai atpažįstamoje vietoje. Patalpos šviesios, erdvios, su dideliais vitrininiais langais, išsidėsčiusios per 3 aukštus, kuriuos darbuotojai ir lankytojai patogiai pasieks laiptais arba pasinaudoję patalpose esančiu liftu.

Patalpos turi 2 įėjimus - pagrindinį vitrininį įėjimą ir techninį įėjimą / personalo laiptinę (iš kurios patenkama į vidinį kiemą), sandėliavimo patalpas. Yra galimybė nuomotis papildomų sandėliavimo plotų tame pačiame name.

Šalia patalpų įsikūrę puikiai žinomi prekių ir paslaugų ženklai, institucijos bei verslo centrai. Didelis pėsčiųjų ir pravažiuojančiųjų srautas.

Pagrindinė informacija

  • Paskirtis: Prekybos
  • Bendras patalpų plotas 1062,48 kv. m
  • 3 aukštai
  • 2 atskiri įėjimai
  • Šiuo metu tai veikianti parduotuvė, preliminariai atsilaisvina nuo 2023 m. lapkričio mėnesio

„Newsec“ komercinių patalpų nuomos komanda padės rasti jums tinkamiausią komercinio NT sprendimą – atsižvelgiame į Jūsų unikalius poreikius bei viziją. Specializuojamės nuomos srityse ir puikiai išmanome visą NT vertės grandinę. Susidomėjote? Kreipkitės ir „Newsec“ komanda padės Jums suderinti nuomos sutarties sąlygas ir užtikrinti sklandų įsikėlimą į patalpas.

Kainos pateiktos be PVM

Kontaktai

Susisiekti

Prenumeruokite naujienlaiškį apie naujus komercinius objektus

Atsisiųsti PDF brošiūrą

Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.