X

Sandėliavimo patalpos Vilniuje, Metalo g.

Metalo g. 11, Vilnius, Vilniaus m. sav.

Tipas Industrinės
Bendras pastato plotas 1.318 (kv. m)
Statybos metai 1997
Nuomojamas plotas 763 (kv. m)
Nuomos kaina per mėn. 4.578 EUR/kv. m

„Newsec“ logistikos ir industrinio nekilnojamojo turto komanda padės rasti jums tinkamiausią komercinio NT sprendimą – atsižvelgiame į jūsų unikalius poreikius bei viziją. Specializuojamės logistikos, pramonės ir sandėliavimo srityse ir puikiai išmanome visą NT vertės grandinę.

Ieškote prekybinių ar sandėliavimo patalpų nuomai?

Jūsų ar jūsų klientų prekės nebetelpa esamame sandėlyje, ar galbūt šis sandėlis jau yra morališkai nusidėvėjęs ir nebeužtikrina efektyvaus jūsų verslo veikimo? Už patalpų šildymą žiemą sumokėjote daugiau nei buvo numatyta biudžete ar nuomotojas nuolat prašo kelti nuomos kainą? O gal jums tiesiog prireikė ploto savo e-komercijos verslo plėtrai?


Strategiškai patogioje vietoje, netoli oro uosto, Išnuomojamos tvarkingos sandėliavimo patalpos.

Atskiras įrengimas/pritaikymas nuomininko poreikiams- derybų klausimas.

Nuomos terminas nuo 3m.

"Triple net" nuomos sutartis

Galimas įsikėlimas balandžio/gegužės mėnesiai.Kainos pateiktos be PVM

Kontaktai

Susisiekti

Prenumeruokite naujienlaiškį apie naujus komercinius objektus

Panašūs objektai

Atsisiųsti PDF brošiūrą

Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.