X

Inovacijų ir verslo centras - Mokslininkų g. 6A, Vilnius

Mokslininkų gatvė 6a, Vilnius

Tipas Industrinės
Bendras pastato plotas 32.126 (kv. m)
Sklypo plotas 6,0421 (ha)
Statybos metai 2022
Nuomojamas plotas 14.500 (kv. m)
Nuomos kaina per mėn. 10,05-14,55 EUR/kv. m

STRATEGINĖ VIETA

Inovacijų ir verslo centras yra mokslo ir visuominės paskirties projektas Visorių mikrorajone, šiaurinėje Vilniaus dalyje. Projektas vystomas miesto dalyje žinomoje dėl savo inovacijų ekosistemos ir šalia veikiančių inovatyvių aukštos pridėtinės vertės įmonių, tokių kaip BOD Group, BOD Lenses, Solitek, NanoAvionics, Northway BioTech, Baltic Amadeus, MOOG | Viltechmeda, šalia veikia Visorių informacinių technologijų parkas, Gamtos tyrimų centras. Netoliese įsikūrusi farmacijos įmonė TEVA, greta veikia VU ligoninės Santariškių klinikos. 

MODERNUS IR FUNCIONALUS

Statomas modernus ir energiškai efektyvus A++ energinės klasės pastastas, pastato šildymą ir vėsinimą atliekant pasitelkus geoterminių gręžinių ir šilumos siurblių sistemą. Nuomininkų optimaliems energijos suvartojimo kaštams užtikrinti, ant stogo bus įrengta 335 kW saulės šviesos elektros jėgainė, pastato ir patalpų įrengimui naudojamos modernios ir tvarios medžiagos. 

PATALPOS

Funkcionaliai išplanuotos patalpos yra pirmiausia orientuotos į mokslinę ir tiriamąją veiklą vykdančias inovatyvias įmones, mokslininkų-tyrėjų bendruomenę bei eksperimentinę-gamybą ir naujus produktus kuriančius verslus. Laboratorijų erdvės įrengiamos pagal nuominikų poreikius. Planuojami modernūs, šviesūs ir švarūs ofisai su bendradarbystės erdvėmis ir atskirais uždaro tipo susitikimų kambariais. Pastato I aukšte yra integruotos sandėliavimo patalpos su rampa sunkiasvoriam transportui bei vartais krovininiams autobusiukams pasikrauti/išsikrauti. 

Pirmame pastato aukšte įsikurs restoranas, konferencijų salė įmonių renginiams ir mokymams, gerai matomos patalpos klientų aptarnavimui su atskirais įėjimais iš lauko.

Ant pastato stogo suplanuota žalioji zona ir terasa pastato nuomininkams ir jų svečiams, su atsiveriančia puikia panorama į mokslininkų miestelį ir Vanagynės geomorfologinį draustinį. 

PARKINGAS

Darbuotojų patogumui numatytas automobilių parkingas 2-ame ir 3-ame pastato aukštuose, kuriame bus įrengta dviračių saugykla ir paspirtukų įkrovimo stotelės. Numatytos net 48 vietos elektromobiliams parkuoti ir įkrauti. Iš viso numatyta 344 vietos darbuotojams.

Nuomininkų svečiams numatytos parkingo vietos lauke, šalia pastato. 

TIKSLINIŲ NUOMININKŲ PROFILIS

Pirmenybė yra teikiama inovacijų įmonėms užsiimančioms tyriamąja veikla ir produktų vystymu, inžinerija, bio-technologijomis, gamyba 4.0. Taip pat laboratorijoms, mokslo įstaigoms ir sparčiai besiplečiančioms, pažangioms įmonėms.

CENTRE DIRBS IR BOD GROUP TYRĖJAI

Inovacijų ir verslo centre dalį patalpų naudos BOD Group tyrėjai, kurie čia atliks kaupiamųjų baterijų tyrimus, kurs saulės šviesos elementų ir modulių prototipus ir pritaikymo pramonei tyrimus.

Kainos pateiktos be PVM

Kontaktai

Susisiekti

Prenumeruokite naujienlaiškį apie naujus komercinius objektus

Patalpos šiame pastate

Panašūs objektai

Atsisiųsti PDF brošiūrą

Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.