X

Laban Industria

E. Ožeškienės g. 10, Kaunas

Type Office
Building class B
Size of the building 3.008 (sq. m)
Floor plate area 740 (sq. m)
Available space 330-700 (sq. m)
Rent price per month 7 EUR/sq.m
Reconstruction year 2017

Vieta mieste

  • Moderniai įrengtos patalpos, išvystyta infrastruktūra, nebūtinos papildomos investicijos
  • Pastatas yra reprezentatyvioje vietoje pačiame miesto centre, šalia svarbiausios Kauno arterijos Laisvės alėjos, ilgiausios pėsčiųjų gatvės Lietuvoje ir Rytų Europoje. Visiškai šalia miesto savivaldybė, registrų centras, centrinis paštas, bankų skyriai, populiarios kavinės, restoranai ir teatrai. Greta esančioje viešojo transporto stotelėje sustoja apie 20 skirtingų autobusų ir troleibusų, todėl pastatas yra lengvai pasiekiamas tiek privačių, tiek viešuoju transportu.
  • Patalpos pilnai renovuotos ir moderniai įrengtos, atitinka aukščiausius biuro įrengimo reikalavimus. Įrengimui naudotos aukštos kokybės medžiagos ir labai kokybiški baldai. Patalpose yra įrengtos darbo ir poilsio erdvės, virtuvėlė, mokymų patalpos. 
  • Pastatas pritaikytas administracinei veiklai, yra liftas, bendras patekimas į patalpas su holu, todėl nuomininkai gali naudotis patalpomis 24/7. Pastatas yra puikios būklės, nuolat prižiūrimas, gali būti toliau eksploatuojamas nedelsiant pagal esamą paskirtį be papildomų investicijų į objekto atnaujinimą.

Vieta mieste

  • Objektas yra prestižinėje vietoje - E. Ožeškienės gatvėje, netoli Kauno miesto senamiesčio. 
  • Aplink objektą yra daug prekių ir paslaugų vietų: kavinės ir restoranai, didžiausių bankų padaliniai, medicinos ir kultūros įstaigos, viešbučiai, istorinės Kauno vietos.

Prices indicated without VAT

Contacts

Send a message

Subscribe to newsletter regarding new commercial products

Listings in this buildings

Similar objects

Download PDF brochure