Kauno biurų rinkos apžvalga, 2020 H1 | Newsec

Kauno biurų rinkos apžvalga, 2020 H1

Kauno biurų rinkos plėtra atveria vis platesnes galimybes nuomininkams

„Newsec“ parengta Kauno biurų rinkos apžvalga – tai unikali galimybė susipažinti su Kauno rinkos pokyčiais. Ataskaitoje pateikiamos naujausios rinkos tendencijos ir prognozės, biurų kainos ir jų pokyčiai, apžvelgiami aktualūs nauji biurų projektai ir jų plėtotojai. Apžvalgoje galite rasti Kauno biurų rinkos žemėlapį su pagrindinėmis biurų plėtros zonomis.

PAGRINDINĖS ĮŽVALGOS

  • Kauno modernių biuro patalpų rinka 2020 pirmo pusmečio pabaigoje sudarė apie 253,000 kv. m. Nuomai siūlomų patalpų plotas per pusmetį padidėjo 12 proc., o per metus net 33 proc.
  • Per 2020 m. pirmąjį pusmetį Kauno biurų rinkoje atidaryti trys nauji biurų projektai, kurių plotas nuomos pasiūlą papildė apie 26,800 kv. m.
  • Per pirmą šių pusmetį sudarytų nuomos sandorių plotas pasiekė 9,000 kv. m, tai sudarė beveik 30 proc. visų 2019 m. sudarytų sandorių ploto.
  • Kauno miesto proveržis pastaruoju metu buvo įvertintas tarptautinėje erdvėje. Vienas paskutinių apdovanojimų – Kaunas, kaip Europos ateities miestas 2020/2021, nominuotas antroje vietoje mažų regionų kategorijoje vertinant The Financial Times’ fDi Intelligence ekpertams. Kuriama miesto verslo ekosistema sudaro visas galimybes Kaunui tapti mažesnių paslaugų centrų hub‘u.


Informuojame, jog, Jums sutikus, šioje svetainėje bus naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.