Kauno biurų rinkos apžvalga, 2022 H1

Kauno biurų rinka laukia naujos biurų pasiūlos bangos

Per pastaruosius 2 m. Kauno biurų rinkoje nebuvo pristatyta reikšmingesnių biurų projektų, tačiau rinka turi cikliškumą, todėl pradeda naują plėtros etapą. Šiuo metu planuojami ar statomi nauji objektai rinką pasieks 2023 m. pabaigoje arba 2024 m.

PAGRINDINĖS ĮŽVALGOS

  • Šių metų pirmąjį pusmetį buvo sudaryti keli nuomos sandoriai – veikiančios įmonės perkėlė savo biurus į naujas vietas. Reikšmingas buvo ir įmonių, naujai atidarančių biurus Kaune, skaičius.
  • A klasės vakansija sumažėjo iki 5,3%, o tai yra žemiausias rodiklis nuo 2018-2020 metų, kuomet buvo atidaryti didžiausi A klasės biurų projektai.
  • 2022 m. I pusm. A klasės biurų nuomos kainos šiek tiek augo, ypač prašomos biurų nuomos kainos už paskutines laisvas A klasės patalpas.


Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.