Kauno biurų rinkos apžvalga, 2022 H2

Ar galima pažadinti miegantį Kauno biurų rinkos tigrą?

2022 metų pabaigoje Kaune buvo apie 271 500 kv. m modernių biuro patalpų. Kaip ir buvo prognozuota, antroje metų pusėje nuomininkai, kurie svarstė plėtros ar persikėlimo planus, rinkoje beveik neturėjo pasirinkimo. Nauja biuro patalpų pasiūla bus labai ribota dar bent dvejus metus.

PAGRINDINĖS ĮŽVALGOS
• A klasės laisvų biuro patalpų lygis sumažėjo iki 2,2%, žemiausio A klasės segmento vakansijos lygio nuo jo formavimosi pradžios 2018 metais.
• Kauno rinkoje labai trūksta naujos biurų pasiūlos, todėl nuomininkai turi ribotas pokyčių galimybes. 2022 m. pirmąjį pusmetį sudarytų nuomos sandorių plotas siekė apie 5 400 kv. m, o antrąjį pusmetį – apie 9 900 kv. m.
• Kaune laukiama daugiau brandžios biurų rinkos ženklų, nes šio segmento potencialas yra didelis.


Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.