Newsec nekilnojamojo turto apžvalga, pavasaris 2020

ATGAL Į ATEITĮ. KAS LAUKIA NT SEKTORIAUS 2020 METAIS?

Skandinavijos šalyse per paskutinius penkerius metus kasmet buvo sudaroma investicinių sandorių už daugiau kaip 40 milijardų eurų, o vidutinė bendra nekilnojamojo turto grąža regione kiekvienais metais viršydavo 10 procentų.

Baltijos šalių regione investicinių sandorių rinka taip pat nemažina apimčių: bendra 2019 m. sudarytų sandorių vertė siekė 758 mln. eurų.  Iš viso per 2019 metus buvo sudaryti 27 investiciniai komercinio NT sandoriai. 35 proc. sumos sudarė vietinių investuotojų investicijos, o didžiausias užsienio investicijas regione atnešė Vokietijos ir Švedijos fondai kartu sudarę beveik 44 proc. visos investicijų sumos.

Tuo pačiu metu makroekonominiai rodikliai silpnėja ir panašu, kad dar labiau viskas blogės. Ar turėtume nerimauti dėl nekilnojamojo turto ateities?


Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.