Newsec nekilnojamojo turto apžvalga, pavasaris 2022

PREKYBOS VILKAI

Naujausioje „Newsec Property Outlook“ apžvalgoje buvo pateiktos įžvalgos apie mažmeninės prekybos tendencijas Šiaurės ir Baltijos šalyse.

PAGRINDINĖS ĮŽVALGOS

  • Regioniniai ir „kaimynystės“ tipo prekybos centrai veikia gerai arba geriau nei bet kada.
  • Miestų centruose įsikūrusių prekybos centrų apyvartos rodikliai vis dar yra gerokai mažesni nei 2019 metais.
  • Pagrindinėse miestų prekybinėse gatvėse pirkėjų srautas keitėsi: Šiaurės šalyse 2021 metais srautas vidutiniškai sumažėjo 29 procentus (Europos vidurkis sudarė beveik 40 proc.,) o pavyzdžiui, Nyderlanduose, sumažėjo net 55 procentus.
  • 2021 metais, lyginant su 2019 metais, beveik visų formų mažmeninės prekybos centruose nuomininkų apyvarta augo.
  • Siekdami pagerinti pirkėjų apsipirkimo patirtį, mažmenininkai pradeda daugiau galvoti ir apie bendruomenei skirtas paslaugas.
  • Aplinkosaugos, socialinių ir įmonių valdymo aspektų bei prekybos sektoriaus sankirta tampa vis svarbesnė – fizines parduotuves valdantys mažmenininkai gali tuo pasinaudoti įvairiais būdais.


Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.