Rygos biurų rinkos apžvalga, 2020 H1

Rygos biurų rinka – dideliam potencialui trūksta kibirkšties

„Newsec“ parengta Rygos biurų rinkos apžvalga – tai unikali galimybė susipažinti su Rygos rinkos pokyčiais. Ataskaitoje pateikiamos naujausios rinkos tendencijos ir prognozės, biurų kainos ir jų pokyčiai, apžvelgiami aktualūs nauji biurų projektai ir jų plėtotojai.

PAGRINDINĖS ĮŽVALGOS

  • Per 2019 – 2020 m. I pusm. nuomininkams pasiūlyta tiek pat ploto – apie 113,000 kv. m, kiek buvo pastatyta per visą 2011-2018 m. periodą.
  • Bendra patalpų vakansija Rygos biurų rinkoje augo keletą pastarųjų metų ir 2020 m. I pusm. sudarė beveik 14 proc.
  • 2020 m. I pusm. vidutinė A klasės biuro patalpų nuoma Rygoje sudarė 13,0–17,0 EUR/kv. m/mėn. Ypatingais atvejais siekdama daugiau nei 20 EUR/kv. m/mėn.
  • „Miegančioje“ Rygos biurų rinkoje postūmiu galėtų tapti bankai, draudimo įmonės bei tarptautiniai paslaugų centrai, pasižymintys aukšta darbo kultūra ir siekiantys užtikrinti geras sąlygas darbuotojams.


Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.