Rygos biurų rinkos apžvalga, 2020 H1 | Newsec

Rygos biurų rinkos apžvalga, 2020 H1

Rygos biurų rinka – dideliam potencialui trūksta kibirkšties

„Newsec“ parengta Rygos biurų rinkos apžvalga – tai unikali galimybė susipažinti su Rygos rinkos pokyčiais. Ataskaitoje pateikiamos naujausios rinkos tendencijos ir prognozės, biurų kainos ir jų pokyčiai, apžvelgiami aktualūs nauji biurų projektai ir jų plėtotojai.

PAGRINDINĖS ĮŽVALGOS

  • Per 2019 – 2020 m. I pusm. nuomininkams pasiūlyta tiek pat ploto – apie 113,000 kv. m, kiek buvo pastatyta per visą 2011-2018 m. periodą.
  • Bendra patalpų vakansija Rygos biurų rinkoje augo keletą pastarųjų metų ir 2020 m. I pusm. sudarė beveik 14 proc.
  • 2020 m. I pusm. vidutinė A klasės biuro patalpų nuoma Rygoje sudarė 13,0–17,0 EUR/kv. m/mėn. Ypatingais atvejais siekdama daugiau nei 20 EUR/kv. m/mėn.
  • „Miegančioje“ Rygos biurų rinkoje postūmiu galėtų tapti bankai, draudimo įmonės bei tarptautiniai paslaugų centrai, pasižymintys aukšta darbo kultūra ir siekiantys užtikrinti geras sąlygas darbuotojams.


Informuojame, jog, Jums sutikus, šioje svetainėje bus naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.