Vilniaus biurų rinkos apžvalga, 2021 Q4

Vilniaus biurų rinka 2022 m. pasitinka įkaitusi: nuomai skirtas laisvas plotas augs lėtai, kainos kils

2022 m. Vilniaus biurų rinkoje prasideda įtemptai – šiuo metu ir taip ribota A klasės biurų pasiūla didės lėtai, o tai, kartu su infliacija, statybinių medžiagų bei žmonių darbo kaštų augimu, turėtų lemti ir nuomos kainų kilimą.

PAGRINDINĖS ĮŽVALGOS

  • Per paskutinius tris 2021 m. mėnesius sostinėje buvo išnuomota per 32 tūkst. kv. m biurų ploto, o per visus metus – daugiau nei 133 tūkst. kv. m.
  • Bendra vakansija (laisvų patalpų dalis) Vilniaus biurų rinkoje per paskutinį 2021 m. ketvirtį išaugo nuo 5,3 proc. iki 7,8 proc. Visgi pastaruoju metu pasiūlą papildė tik B+ ir B klasės objektai.
  • Paskutinį 2021 m. ketvirtį A klasės biurų nuomos kainos Vilniuje siekė 16-18 Eur/kv. m, o B klasės – 10-14 Eur/kv. m.
  • Dėl pernai užsitęsusių biurų įrengimo terminų ir išaugusių kainų, šiemet dalis biuro ieškančių nuomininkų susidurs su sunkumais.


Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.