Vilniaus biurų rinkos apžvalga, 2020 Q1

Vilniaus biurų rinkoje rekordinis I ketvirtis, galimas kai kurių naujų projektų vėlavimas

„Newsec“ parengta Vilniaus biurų rinkos apžvalga – tai unikali galimybė susipažinti su Vilniaus rinkos pokyčiais. Ataskaitoje pateikiamos naujausios rinkos tendencijos ir prognozės, biurų kainos ir jų pokyčiai, apžvelgiami aktualūs nauji biurų projektai ir jų plėtotojai. Apžvalgoje galite rasti Vilniaus biurų rinkos žemėlapį su pagrindinėmis biurų plėtros zonomis.

PAGRINDINĖS ĮŽVALGOS

  • 2020 m. pirmasis ketvirtis tapo rekordiniu biurų nuomos segmente, o laisvų nuomai biurų dalis susitraukė iki 2,5%. Žemesnis vakansijos rodiklis buvo tik prieš ketverius metus, tačiau pasiūla Vilniaus biurų rinkoje per šį laikotarpį išaugo net 64 proc.
  • Sparčiai įsibėgėjusią Vilniaus biurų rinkos plėtrą pristabdys kasdienę pasaulio veiklą ir ekonomiką sukaustęs Covid-19. Vilniuje planuotų biurų projektų plėtra šiais metais bus tęsiama, tačiau laisvų patalpų skirtų nuomai rodiklis smarkiai šoktels į viršų.


Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.