Pastatas centriniame verslo rajone

kolegija
Paslauga
Mokslo paskirties pastato centriniame Vilniaus verslo rajone pardavimas
Vieta
Vilnius, Lietuva
Plotas
2 960 kv. m
Statusas
Parduotas

Rezultatas

„Newsec“ išnaudojo savo sukauptą ilgametę patirtį ir turtą įsigyti pasiūlė investuotojų bazėje esantiems tiksliniams pirkėjams, kurie nuolat domisi įvairiais projektais, investicinėmis bei vystymo galimybėmis. Objektas, esantis centriniame verslo rajone, sulaukė didelio ir aktyvaus pirkėjų susidomėjimo. Pardavimas vyko uždaro tipo aukciono būdu, tai leido turtą parduoti didžiausią kainą ir geriausias pirkimo-pardavimo sąlygas pasiūliusiam pirkėjui. „Newsec“ kuravo visus procesus, kad būtų pasiektas maksimalus ir kokybiškas rezultatas.

„Malonu dirbti su „Newsec“ komanda. Visas procesas praėjo sklandžiai. Profesionalų dėka pavyko parduoti turtą už didesnę, nei buvo numatyta pradinė, kainą!“

Vilniaus kooperacijos kolegijos direktorė

Evalda Mažeikienė

Audrius Meidus
Projektų vadovas
a.meidus@newsec.lt +370 682 90949
Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.