Sandėliavimo paskirties patalpų nuoma

Paslauga
Sandėliavimo paskirties patalpų nuoma
Plotas
1 421 kv. m
Vieta
Vilties g. 11, Vilniaus raj. Kuprioniškės
Statusas
Įgyvendinta

Rezultatas

Nuomininkui UAB “Prefab” buvo reikalingos naujos, didesnės ir modernesnės patalpos naujai gamybos linijai. Atitinkamai reikalingi ir tam tikri elektros pajėgumai, tad patalpos turėjo atitikti naujos įrangos reikalavimus tiek iš techninės, tiek iš architektūrinės pusės. Įmonės ploto poreikis buvo kiek mažesnis, tačiau su perspektyva į dar didesnį augimą, buvo rastas abiem pusėm priimtinas komprimisas.

„Pradėję bendradarbiauti su „Newsec“ dėl nekilnojamojo turo nuomos likome maloniai nustebinti profesionalumu, operatyvumu, gerai organizuotu darbu bei aukščiausio lygio komunikavimu. „Newsec“ komanda greitai surado mūsų patalpoms nuomininkus, suteikė abiem pusėm visą reikiamą informaciją, surasti nuomininkai yra patikimi ir orientuoti į ilgalaikį bendradarbiavimą.​
Galime drąsiai teigti, kad „Newsec“ yra tikri savo srities profesionalai. Džiaugiamės, kad pasirinkome „Newsec“.”

UAB „Novus turtas“

direktorius Tautvydas Kacevičius

Justas Megelinskas
Nekilnojamojo turto konsultantas
j.megelinskas@newsec.lt +370 688 94 358
Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.