MAIRONIO G. 12, VILNIUS | Newsec

MAIRONIO G. 12, VILNIUS

maironio g2
Įgyvendintas Projektas
VANDENVIETĖS TERITORIJOS PARDAVIMAS
Paslauga
NT E-AUKCIONAI
Vieta
VILNIUS, LIETUVA
Plotas
1364 KV.M
Statusas
PARDUOTAS

REZULTATAS

Nepaisant sudėtingo pardavimo proceso, sandorio sąlygų ir nepasitenkinimo iš rinkos ir visuomenės, aukcionas įvyko sėkmingai – nebenaudojami pastatai parduoti už triskart didesnę, nei pradinė, kainą. Į aukcioną užregistruoti 6 dalyviai, o parduodamo objekto kaina pakilo net 142 %. Gautus pinigus bendrovė nusprendė skirti spartesnei žaliosios energetikos plėtrai bei žaliųjų projektų vystymui Vilniaus mieste.

Egidijus Anulis

UAB „Newsec advisers LT“ konsultantų pateiktos išvados, pasiūlymai, konsultacijos bei rekomendacijos pateisino Bendrovės lūkesčius. Šis rezultatas prisidėjo prie efektyvesnio Bendrovės turto valdymo – iš parduoto nekilnojamojo turto gautus pinigus ir sutaupytus parduotų pastatų eksploatavimo kaštus skyrėme strateginei prioritetinei sričiai – spartesnei žaliosios energetikos plėtrai bei „žaliųjų projektų“ Vilniaus mieste vystymui. Rekomenduojame UAB,,Newsec advisers LT” kaip patikimą paslaugų tiekėją.

Veiklos  organizavimo tarnybos direktorius

Egidijus Anulis

Viltė Augūnaitė-Michailovienė
Vyr. aukcionų projektų vadovė
v.augunaite@newsec.lt +370 616 30381
Informuojame, jog, Jums sutikus, šioje svetainėje bus naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.