Poilsio paskirties komplekso aukcionas

Iššūkis

2 223 kv. m bendro ploto SPA kompleksas Molėtų rajone, šalia Bebrusų ežero, buvo pardavinėjamas kelerius metus. Pradinė objekto pardavimo kaina buvo kiek aukštesnė už rinkos kainą.

Parduodamą objektą sudarė pagrindinis viešbučio pastatas su restoranu, SPA zona ir konferencijų sale bei 8 atskiri poilsio nameliai greta miško. Objektas buvo dažnai afišuojamas ir tapo plačiai žinomas, taip pirkėjams sukuriant įspūdį, kad objektas turi daug problemų. Dėl šių priežasčių pirkėjų susidomėjimas objektu buvo gana ribotas.

Pardavėjui išbandžius keletą konsultantų ir pardavimų strategijų, „Newsec” komandai buvo patikėta užduotis parduodamą objektą pateikti naujai ir surasti pirkėją aukcionų būdu, kuris suprastų objekto vertę bei unikalumą, pasiūlytų maksimaliai geriausią kainą.

Klientas
UAB „Asset Management Company“
Objektas
2 223 kv. m ploto, poilsio paskirties objektas
Paslauga
Nekilnojamojo turto aukcionas
Vieta
Molėtų raj., Lietuva
Statusas
Įgyvendintas

Sprendimas

Pirkėjų paieškai buvo pasitelktos rinkodaros priemonės – viešinimas spaudoje ir socialiniuose tinkluose, skelbimų portaluose, siunčiami naujienlaiškiai tikslinei auditorijai. Vis dėlto, neįvykus keliems aukcionams, etapais buvo peržiūrima ir objekto kaina – sumažintas pardavėjo lūkestis.

Nepaisant to, 2020 metais rinkoje padidėjo susidomėjimas vietiniu turizmu ir vienu metu atsirado net keletas potencialių klientų, kurie varžėsi dėl galimybės įsigyti objektą siūlydami palankesnes sandorio sąlygas ir kainą. Objektą pavyko parduoti už didesnę kainą, o pirkėjas įvertino jo patrauklumą ir išskirtinumą NT rinkoje, numatant tolimesnį verslo plėtojimą ir objekto pagerinimo viziją.

„Newsec“ aukcionų paslauga, komandos profesionalumas ir užsispyrimas, pasiekė rezultatą, kurio nepavyko pasiekti su kitais partneriais. Dėkojam ir linkim naujų rezultatyvių aukcionų“.

UAB „Asset Management Company“ direktorius

Raimundas Mickūnas

Rezultatas

Nepaisant dėl metus užsitęsusio pardavimo proceso bei etapais mažintos kainos, dėl objekto varžėsi keli pirkėjai. Objektas ne tik buvo parduotas už maksimalią kainą, bet kartu buvo išspręsti verslo nepertraukiamumo, darbuotojų perkėlimo uždaviniai ir kt. Klientas džiaugėsi sklandžiai ir operatyviai įvykdytu sandoriu ir sukoordinuotu pardavimų procesu.

Jurgita Ragaišė
Tarpininkavimo grupės vadovė Lietuvoje
j.ragaise@newsec.lt +370 659 66808
Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.