„Šilutės profesinio mokymo centras“

Iššūkis

Daugiau kaip 2 tūkst. kv. m ploto poilsio namai Palangoje jau du metus nebuvo naudojami pagal paskirtį ir buvo apleisti (išjungtos komunikacijos, bendra patalpų būklė reikalavo kapitalinio remonto), turtas nebuvo išnuomotas ir pajamų negeneravo.

„Šilutės profesinio mokymo centras“ prie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos priėmė sprendimą efektyvinti veiklą ir atsisakyti pagrindinėje veikloje nenaudojamo nekilnojamojo turto, o iš pardavimo gautas lėšas investuoti į profesinio mokymo infrastruktūros plėtrą.

Klientas
VŠĮ „Šilutės profesinio mokymo centras“
Paslauga
Poilsio namų Palangoje pardavimas. NT e-aukcionai
Vieta
Palanga, Lietuva
Statusas
Įgyvendintas

Sprendimas

Šilutės profesinio mokymo centras nusprendė organizuoti aukcioną, tokiu būdu skaidriai ir už geriausią kainą rinkoje parduoti jos veikloje nenaudojamą turtą ir viešo konkurso būdu išrinko aukciono organizatorių – „Newsec“.  Objektui 2019 m. buvo atliktas nepriklausomo vertintojo turto vertinimas, tačiau Newsec, įvertinę poilsio NT paskirties paklausą pajūrio regione, pasiūlė pradinę objekto kainą aukcione nustatyti 11% didesnę, nei turto vertinime.

Pasirinktas NT pardavimo būdas eliminavo pardavėjų ir pirkėjų susitarimų riziką, užtikrino savalaikį informacijos pateikimą ir vienodas dalyvių teises. „Newsec“, kaip aukciono organizatorius, valdė visą procesą, užsiėmė aktyvia potencialių aukciono dalyvių paieška, rūpinosi atsakymais susidomėjusiems pirkėjams, teikė rekomendacijas ir grįžtamąjį ryšį klientui.

„NEWSEC“ yra labai kvalifikuotas ir patikimas partneris organizuojant viešuosius nekilnojamo turto pardavimo aukcionus. Komandos profesionalumo dėka, pavyko parduoti nekilnojamą turtą – poilsio pastatą Vytauto g. 150, Palangoje, 80 procentų didesne, negu pradinė, kaina.

VŠĮ „Šilutės profesinio mokymo centras“ direktorius
Algimantas Abromaitis

Rezultatas

Nuosekli pardavimo strategija bei didelė ,,Newsec“ potencialių pirkėjų duomenų bazė padėjo pasiekti gerus rezultatus. Sulaukta didelio pirkėjų susidomėjimo, objektas parduotas per pirmąjį aukcioną. Buvo pritrauktas didelis pirkėjų skaičius – aukcione registruota 11 dalyvių, kas sukėlė konkurenciją ir lėmė įspūdingą rezultatą – objektas parduotas net 63 % brangiau nei pradinė kaina
ir beveik 84 % brangiau, nei 2019 m. vertinime.

Jurgita Ragaišė
Tarpininkavimo grupės vadovė Lietuvoje
j.ragaise@newsec.lt +370 659 66808
Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.