UAB „DNT Turtas“

Paslauga
Parduotas išnuomotas prekybos paskirties pastatas Tauragės miesto centrinėje dalyje
Plotas
1 569,09 kv. m
Vieta
Tauragė
Statusas
Įgyvendinta

Rezultatas

Detali strategija, nuoseklus pardavimo planas ir plati „Newsec“ potencialių pirkėjų duomenų bazė padėjo pasiekti kliento iškeltus tikslus. Nepaisant rinkoje vyraujančio neapibrėžtumo, džiugu, jog „Newsec“ sėkmingai atstovavo klientui ir išnuomotas prekybos paskirties pastatas Tauragės centrinėje dalyje buvo parduotas per ypač trumpą laiką.

„Džiaugiamės pasirinkę „Newsec“ kaip parnerį parduodant turtą Tauragėje. Profesionalų pagalbos dėka pavyko sandorį įgyvendinti ne tik sklandžiai ir sėkmingai, bet ir per ypač trumpą laiką!“

UAB „DNT Turtas“

Jelena Pocienė

Audrius Meidus
Projektų vadovas
a.meidus@newsec.lt +370 682 90949
Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.