UAB „Liskando investicija“

Paslauga
Išnuomotų gamybos, pramonės ir administracinės paskirties pastatų komplekso pardavimas
Plotas
8 494 kv. m
Vieta
Gargždai
Statusas
Įgyvendinta

Rezultatas

Nepaisant nekilnojamojo turto rinkoje tvyrančio neapibrėžtumo, kurį sukėlė geopolitinė situacija, infliacija ir realus išaugusių palūkanų bei energetinių išteklių kainų poveikis, dar rudenį pradėtą turto Gargždų mieste pardavimo procesą pavyko įgyvendinti sėkmingai bei rasti tiek pardavėjui, tiek pirkėjui labiausiai tinkantį sprendimą.

„Džiaugiamės pasirinkę „Newsec“ kaip partnerį ir tarpininką, parduodant savo turtą Gargžduose. Profesionalų komanda per ilgus darbo metus yra sukaupusi plačią potencialių nekilnojamojo turto pirkėjų bazę. Manau, kad tai ir buvo pagrindinė sėkmingai įgyvendinto sandorio priežastis.“

UAB „Liskando investicija” direktorius

Svein Boee

Audrius Meidus
Projektų vadovas
a.meidus@newsec.lt +370 682 90949
Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.