Didžiausias NT įsigijimo sandoris Estijoje | Newsec

Didžiausias NT įsigijimo sandoris Estijoje

Didžiausias NT įsigijimo sandoris Estijoje

2021 m. pabaigoje Estijoje sudarytas didžiausias metų nekilnojamojo turto (NT) įsigijimo sandoris. Estijos holdingo bendrovė „Neoinvesteeringus“ įsigijo 3 objektus iš NT investicinio fondo „East Capital Real Estate Fund 2“. Sandorio metu pardavėją atstovavo tarptautinė NT konsultacijų bendrovė „Newsec“, bendradarbiaudama kartu su „Redgate Capital“ Estijoje. Suma konfidenciali ir neskelbiama.

„Neoinvesteeringus“ įsigyto turto portfelį sudaro 3 skirtingos paskirties objektai – modernus, A+ klasės verslo centras „Metro Plaza“, įsikūręs pačiame Talino cente, logistikos parkas „J13“, esantis Tanassilma kelių sandūroje, užtikrinančioje puikų susisiekimą su Pietine ir Vakarine šalies dalimis ir besiribojančiomis valstybėmis, bei pagrindinis „Rimi“ logistikos centras Taline, kuriame įkurtos ir prekybos centro administracinės patalpos. Bendras visų objektų plotas sudaro 66 tūkst. kv. m.

„NT turto rinka 2021 m. buvo itin karšta – ne išimtis ir Baltijos valstybės. „East Capital Real Estate Fund 2“ investicinio fondo turto pardavimas buvo organizuotas konkurso būdu, kuris padėjo rasti itin suinteresuotą pirkėją ir pasiekti maksimalų rezultatą“, – teigia „Newsec“ investicinių sandorių grupės vadovas Baltijos šalyse Andrius Švolka.


Informuojame, jog, Jums sutikus, šioje svetainėje bus naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.