Vertintojai | Newsec

Vertintojai

Kontaktai

Linas Daukus, MRICS
Vertinimo grupės vadovas Baltijos šalyse
l.daukus@newsecbaltics.com +370 618 24 756
Donatas Bulvydas
Nekilnojamojo turto vertintojas, teismo ekspertas, Klaipėda
d.bulvydas@newsec.lt +370 699 24587
Daiva Cibulskienė
Nekilnojamojo turto vertintoja
d.cibulskiene@newsec.lt +370 652 24881
Daiva Jakučiūnienė
Nekilnojamojo turto vertintoja, Kaunas
d.jakuciuniene@newsec.lt +370 614 73502
Valdemaras Ivaško, MRICS
Verslo, nekilnojamojo ir kilnojamojo turto vertintojas
v.ivasko@newsec.lt +370 698 34196
Vilma Paulavičienė
Nekilnojamojo turto vertintoja, Klaipėda
v.paulaviciene@newsec.lt +370 650 82515
Kristina Pilipavičiūtė
Nekilnojamojo turto vertintoja
k.pilipaviciute@newsec.lt +370 686 84132
Donatas Plonis
Verslo, nekilnojamojo ir kilnojamojo turto vertintojas, teismo ekspertas
d.plonis@newsec.lt +370 610 04536
Reda Pociuvienė
Nekilnojamojo turto vertintoja, Kaunas
r.pociuviene@newsec.lt +370 625 78060
Dr. Andrius Stasiulionis
Nekilnojamojo turto vertintojas
a.stasiulionis@newsec.lt +370 699 12669
Ramūnas Strolia
Nekilnojamojo turto vertintojas
r.strolia@newsec.lt +370 686 15067
Gintas Vaineikis
Kilnojamojo, nekilnojamojo turto ir verslo vertintojas, teismo ekspertas
g.vaineikis@newsec.lt +370 652 89009
Erika Žymančiūtė
Vertintojo asistentė
e.zymanciute@newsec.lt + 370 616 11207
Aurė Švagždienė
Vertintojo asistentė
a.svagzdiene@newsec.lt +370 615 21 062
Informuojame, jog, Jums sutikus, šioje svetainėje bus naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.