Nekilnojamojo turto aukcione bus pasiūlyta turto už beveik milijoną eurų

Nekilnojamojo turto aukcione bus pasiūlyta turto už beveik milijoną eurų

2017 11 06


Š. m.  gruodžio 6 dieną vyksiančiame AB „Lietuvos radijo ir televizijos centro“ aukcione  naujų savininkų ieškos 7 nekilnojamojo turto (NT) objektai visoje Lietuvoje. Tarp šių nekilnojamojo turto objektų yra ir trys prestižiniame Kauno Žaliakalnio mikrorajone esantys pastatai.


NT objektų pradinė kaina siekia 910 200 eurų, o bendras parduodamų pastatų plotas sudaro apie 1871,79 kv. m.


Aukciono organizatoriai, tarptautinė nekilnojamojo turto bendrovė „Newsec“, prognozuoja, kad dalyviai aktyviausiai turėtų varžytis dėl trijų pastatų, esančių prestižiniame Kauno Žaliakalnio mikrorajone, Vaižganto gatvėje 13. Šio plačiai auditorijai patrauklaus NT vertė siekia beveik pusę milijono eurų.


„Šiems NT objektams didelę pridėtinę vertę kuria vieta. Pastatai įsikūrę vienoje patraukliausių Kauno vietų, šalia Ąžuolyno parko – ši teritorija yra patraukli investuotojams, todėl ateityje šie pastatai gali virsti tiek gyvenamaisiais namais, tiek komercijai, tiek kitoms reikmėms pritaikytomis patalpomis“, – teigia „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė Jurgita Šilaikytė.


Pirkėjai taip pat turėtų susidomėti objektais Giruliuose, Klaipėdoje, netoli Baltijos jūros.


„Giruliuose, Vasarotojų gatvėje esantys objektai yra poilsinėje teritorijoje – ją supa miškai, o jūros paplūdimį pėsčiomis galima pasiekti per 20 minučių. Iki Klaipėdos centro taip pat netoli, todėl galima gyventi ir didmiesčio rimtu. Dėl šių ir kitų aplinkybių Girulių objektai gali būti puikiai pritaikomi šiuolaikiško žmogaus poilsiui“, – sako „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.


Aukcione, kuris vyks gruodžio 6 dieną taip pat bus parduodami statiniai šalia Šiaulių ir E77 greitkelio 3,7 ha ploto sklype, nuomojamame iš valstybės.


Žemiausia parduodamo objekto kaina siekia 2200 eurų, o aukščiausia – 235 000 eurų.


Daugiau informacijos apie objektus galima rasti svetainėje: https://www.newsec.lt/nekilnojamojo_turto_aukcionai_newsec/ab-telecentras-aukcionas/ . Norintiems dalyvauti aukcione reikalinga išankstinė registracija. Registracija į aukcioną prasideda š. m. lapkričio 6  dieną.

 


Informuojame, jog, Jums sutikus, šioje svetainėje bus naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.