„Newsec“ aukcione „Realco“ parduoda 0,4 ha sklypą su pastatais Antakalnyje, Mildos g. 4

„Newsec“ aukcione „Realco“ parduoda 0,4 ha sklypą su pastatais Antakalnyje, Mildos g. 4

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ ketina parduoti 0,4 ha žemės sklypą su jame esančiais pastatais prestižiniame Vilniaus Antakalnio rajone. Nuo 2019 m. bendrovei priklausantis turtas bus parduodamas aukcione, kurį organizuoja NT paslaugų bendrovė „Newsec Advisers LT“. Aukcionas vyks kovo 21 d.

„Realco“ vadovas Julius Dovidonis teigia, kad unikalioje vietoje esantį vertingą sklypą nuspręsta parduoti, nes artimiausiu metu bendrovė ketina visą dėmesį koncentruoti savo didžiausiems sostinėje vystomiems NT projektams.

„Mūsų artimiausi tikslai, kuriems skirsime ir didžiausią dėmesį, ir daugiausiai investicijų bei laiko, yra prestižinės ir aukštesnės klasės gyvenamieji NT projektai Vilniuje, verslo centras „Hero“. Sostinės Mildos g. 4 esantį sklypą 2019 metais įsigijome dėl jo unikalios vietos, manome, kad tai taps ir vienu svarbiausių jo privalumu būsimame aukcione“, – komentuoja „Realco“ vadovas J. Dovidonis.

Aukcione bus parduodamas bendrovės valdomas 0,4027 ha ploto žemės sklypas adresu Mildos g. 4, 6, 8 su ten esančiu nekilnojamuoju turtu – trimis administraciniais pastatais, kurių bendras plotas yra 845,11 kv. m, visi pastatai šiuo metu yra išnuomoti. Pradinė parduodamo turto kaina – 4 mln. eurų.

Sklypas yra šalia Sapiegų rūmų parko ir „Vilnius Tech Park“ – didžiausio technologijų ir startuolių centro Lietuvoje. Pagal 2022 m. sausio mėn. 25 d. patvirtintą šios teritorijos detalųjį planą, sklype numatomos dvejopos plėtros galimybės – rekreacinės teritorijos bei daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių teritorijos. Taip pat sklypui yra patvirtinti projektiniai pasiūlymai statyti trijų aukštų su antresole 5,6 tūkst. kv. m bendro ploto pastatą, jame įrengiant poilsio paskirties apartamentus su bendrosiomis poilsio erdvėmis, skirtus trumpalaikiam ir ilgalaikiam apgyvendinimui. Esant poreikiui, sklype yra galimybė plėtoti ir odontologijos kliniką su gyvenamosiomis patalpomis, kur yra išduotas statybą leidžiantis dokumentas.

Pasak „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovės Jurgitos Ragaišės, šis sklypas – gana reta investicinė galimybė šių dienų rinkoje. „Sklypo lokacija labai patraukli: patogus susisiekimas, arti miesto šurmulio, tačiau tuo pačiu šiek tiek atokiau, ant šlaito, tad iš apartamentų viršutiniame pastato aukšte atsivers žaliojo Antakalnio panorama. Be to, sklypas priklauso nuosavybės teise, todėl plėtotojui neteks susidurti su mokesčiais už plėtrą valstybinėje žemėje.“ sako J. Ragaišė.

Aukcioną organizuos UAB „Newsec advisers LT“ savo sukurtoje ir administruojamoje viešai skelbiamų elektroninių aukcionų vykdymo sistemoje, „Newsec“ internetinėje svetainėje. Registracija į aukcioną vyks vasario 14 – kovo 20 d.