„Newsec“ ir „Moderan“ pasirašė strateginę bendradarbiavimo sutartį Baltijos šalyse

„Newsec“ ir „Moderan“ pasirašė strateginę bendradarbiavimo sutartį Baltijos šalyse

„Newsec“ pasirašė strateginę bendradarbiavimo sutartį su skaitmenizacijos sprendimus komercinio NT įmonėms teikiančia bendrove „Moderan“. Ši nauja partnerystė tai – didelis žingsnis link inovatyvesnio ir tvaresnio nekilnojamojo turto valdymo standarto, kuriant unikalius sprendimus tokiems klientams kaip „Eften Capital“, „Capitalica“ ir kt.

„Moderan“ NT valdymo programa išsiskiria efektyviais sprendimais, kurie leidžia skaitmenizuoti visus turto valdymo procesus, automatizuojant nuomos ir komunalinių paslaugų valdymą, periodinį ataskaitų teikimą, bei valdomo turto statistiką.

Pasak „Newsec“ Turto valdymo grupės vadovės Ridos Kalvaitienės, skaitmenizacija ir inovatyvus komercinio turto valdymas yra neatsiejama kokybiškai teikiamų paslaugų dalis: „ „Moderan“ programa mums suteikia galimybę dirbti dar efektyviau ir priimti duomenimis grįstus sprendimus, o tai leidžia maksimaliai išnaudoti valdomo turto potencialą, sukuriant pridėtinę vertę tiek turto savininkams, tiek ir nuomininkams.“

Kristi Hakkaja, „Moderan“ bendraįkūrėja ir generalinė direktorė teigia, jog vis daugiau progresyvių nekilnojamojo turto įmonių pasitiki „Moderan“: „Turėdami didelę patirtį komercinio nekilnojamojo turto srityje, galime pasiūlyti geriausią skaitmeninį standartą „Newsec“ vykdomiems procesams. Nekilnojamojo turto sektorius išgyvena permainų laikotarpį, tad įmonės, kurios priima skaitmenizaciją, gali maksimaliai padidinti ir išnaudoti savo nekilnojamojo turto potencialą. Labai džiaugiamės galėdami būti šio naujojo Baltijos šalių nekilnojamojo turto etapo dalimi.“


Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.