„Newsec“ skelbia pirmąjį ICOR įmonių grupės valdomų komercinių sklypų e-aukcioną

„Newsec“ skelbia pirmąjį ICOR įmonių grupės valdomų komercinių sklypų e-aukcioną

Tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“ bendradarbiaus su ICOR įmonių grupe ir rūpinsis jos įmonių valdomų sklypų įvairiuose Lietuvos miestuose bei regionuose pardavimu e-aukciono būdu. Pirmo aukciono metu š.m. balandžio 18 d. bus parduodama 13 komercinės paskirties sklypų, kurių bendras plotas užima 33,63 ha. Pradinė bendra objektų suma siekia 3,376 mln. eurų, neįskaitant PVM.

„E-aukcione parduodami sklypai tinkami pramonės, sandėliavimo bei komercinės paskirties naujų NT projektų vystymui. Svarbu paminėti, jog gamybos ir pramonės įmonėms svarbu efektyvumas – regionuose esantys sklypai yra pigesni ir juose esančios darbo jėgos kainos yra mažesnės, palyginus su didžiaisiais Lietuvos miestais. Visi siūlomi sklypai yra lokacijose, kurios pasižymi gera infrastruktūra ir susisiekimu su pagrindiniais šalies keliais, daugelis jų yra perspektyviuose rajonuose – šalia jų įsikūrusios kitos logistikos ir pramonės gamybos įmonės“, – teigia Jurgita Šilaikytė, „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

Didžiausias ir brangiausias parduodamas aukcione žemės sklypas – Klaipėdos rajone, Dumpių kaime, šalia plento Klaipėda-Šilutė esantis 12,23 ha ploto žemės sklypas, kurio pradinė kaina siekia 978,4 tūkst. Eur, neįskaitant PVM. Sklypo kaimynystėje koncentruojasi dauguma stambiausių vietos ir tarptautinių gamybos bei pramonės kompanijų. Antras pagal dydį siūlomas sklypas su parengtu detaliuoju planu yra Vilniaus rajone, Masionių kaime, šalia Vilnius Grand Resort viešbučio komplekso. 9,7 ha užimančio žemės sklypo pradinė kaina – 699 tūkst. Eur, neįskaitant PVM.

Kaune, Petrašiūnuose, Taikos pr. 114M pramoninėje teritorijoje šalia Kauno automobilių turgaus esantis 0,95 ha žemės komercinės paskirties sklypas, kuris parduodamas už 499 tūkst. Eur, neįskaitant PVM.

Net 8 iš 13 objektų yra Šiauliuose, Pabalių mikrorajono pramoninėje teritorijoje. Siūlomų sklypų plotai svyruoja nuo 0,2 iki 1,2 ha, o kainos prasideda nuo 20 tūkst. Eur ir kyla iki 376,5 tūkst. Eur, neįskaitant PVM. Kiti sklypai, kurie bus pardavinėjami e-aukciono būdu – 5,5 ha žemės sklypas už 27,6 tūkst. Eur, neįskaitant PVM, su detaliuoju planu Jonavos rajone, šalia greitkelio A6 Kaunas-Ukmergė-Utena, tinkamas pramonės bei sandėliavimo paskirties objektui vystyti ir 1,1 ha ploto sklypas Latvijos pajūryje, Jūrmalciemyje, kurį nuo Baltijos jūros skiria tik 500 metrų. 32 km nuo Lietuvos sienos esantis žemės sklypas yra tinkamas rekreacinės/gyvenamosios paskirties objektų statybai.

Visi sklypai bus parduodami viešojo elektroninio aukciono būdu platformoje www.newsecaukcionai.lt. Registracija į aukcioną prasideda kovo 25 d., baigiasi – balandžio 18 dieną. Aukcionas vyks balandžio 18 dieną.


Informuojame, jog, Jums sutikus, šioje svetainėje bus naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.