„Newsec“ turto valdymo paslaugos toliau plečiasi Latvijoje: valdys logistikos parką „Olaine“

„Newsec“ turto valdymo paslaugos toliau plečiasi Latvijoje: valdys logistikos parką „Olaine“

Estijos investicinė bendrovė „United Partners Property OÜ“ jai priklausančio logistikos parko „Olaine“ Latvijoje valdymą patikėjo tarptautinei nekilnojamojo turto (NT) konsultacijų bendrovei „Newsec“. „United Partners Property OÜ“ turto valdymui pasirinko partnerį, kuris, kaip ir pati bendrovė, veikia visame Baltijos regione.

„Olaine“ įsikūręs Rygos ir Jelgavos pusiaukelėje – ši lokacija patogi verslui, kuriam aktualu pristatyti produkciją visose trijose Baltijos šalių rinkose. Logistikos parko kompleksą sudaro du modernūs 37 tūkst. kv. m ploto pastatai su aukštos klasės sandėliavimo ir biuro paskirties patalpomis, kuriose įdiegta pažangi techninė infrastruktūra, apsaugos sistemos, galimybės užtikrinti tinkamus maisto ir kitų produktų laikymo temperatūros rėžimus. Parko plotas siekia daugiau nei 8 ha, jame suformuota reikalinga transporto infrastruktūra, pritaikyti lankstūs logistikos sprendimai.

Pagrindiniai „Olaine“ nuomininkai šiuo metu yra Baltijos šalių mažmeninės prekybos lyderė „Maxima“ ir logistikos bendrovė „Girteka“.

„Pasitikime „Newsec“ teikiamų NT valdymo paslaugų kokybe, nes bendrovės objektai Baltijos šalyse valdomi ypatingą dėmesį skiriant klientų poreikiams, taip pat laikantis tarptautinių kokybės, tvarumo ir aplinkosaugos standartų. Labai džiaugiamės šiuo bendradarbiavimu ir norėtume toliau kartu dirbti valdant kitus mūsų NT objektus Baltijos šalyse“, – sako Vahurs Kaska, OÜ „United Partners Property“ ir SIA „Olaines Logistics“ Komercinio nekilnojamojo turto valdymo vadovas.

Rida Kalvaitienė, „Newsec“ turto valdymo paslaugų grupės vadovė Baltijos šalyse, pastebi, kad vis daugiau investicinių bendrovių visose Baltijos šalyse patiki savo turto valdymą išoriniams profesionalams, perduodami jiems pastato kasdieninę priežiūrą, bendravimą su esamais nuomininkais ir naujų pritraukimą, kitus techninius, eksploatacijos bei apskaitos procesus. „Newsec“ valdomi pastatai visose trijose šalyse gauna aukštų standartų paslaugas, veikia kuo draugiškesniais aplinkai bei energetinio efektyvumo principais, taupo resursus tose eksploatacijos srityse, kur tą verta daryti.

„Matome tendenciją, kad bendrovės nori susitelkti į savo tiesioginę veiklą ir logistikos objektų valdymą perleisti profesionaliai organizacijai, kuri veikia pagal standartizuotus ir automatizuotus principus, todėl užtikrina gerą nuomininkų patirtį bei greitą ir efektyvų problemų sprendimą. Biuro patalpų segmente šis pokytis yra įvykęs jau anksčiau, dabar tokio modelio vertę vis dažniau pradeda suprasti ir kituose NT segmentuose veikiantys investuotojai“, – pažymi R. Kalvaitienė.

Anot jos, „Newsec“ turi sukaupę ilgametę patirtį valdant prekybos centrus, biurų pastatus ir logistikos bei sandėliavimo objektus visose Baltijos šalyse. Paslaugų kokybę papildomai užtikrina ISO standartai, kurie klientams suteikia daugiau garantijų vadybos ir aplinkosaugos srityse.

„Newsec“ nurodo Baltijos šalyse šiuo metu valdanti 84 komercinių objektų, kurių plotas siekia beveik 900 tūkst. kv. m.


Tam, kad galėtume užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, naudojame būtinuosius slapukus. Be šių slapukų, taip pat norėtume nustatyti ir analitinius bei reklaminius slapukus, kad, įsimindami jūsų nuostatas ir pakartotinius apsilankymus, galėtume jums suteikti aktualiausią patirtį. Paspausdami „Priimti“ jūs sutinkate, kad būtų naudojami visi nebūtinieji slapukai. Galite pasirinkti, kokius slapukus naudoti, ir daugiau sužinoti apsilankę mūsų Slapukų politikos puslapyje.