„NT Valdos“ aukcione parduotas P. Lukšio g. biurų kompleksas Vilniuje

„NT Valdos“ aukcione parduotas P. Lukšio g. biurų kompleksas Vilniuje

Nekilnojamojo turto (NT) aukcione už 5,2 mln. eurų, įskaitant PVM, parduoti keturi energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“ priklausančios įmonės „NT Valdos“ objektai. Tarp jų – brangiausias aukcione siūlytas objektas – biurų kompleksas P. Lukšio g., Vilniuje, užimantis daugiau nei 6,6 tūkst. kv. m plotą. Aukcioną organizavo tarptautinė NT konsultacijų bendrovė „Newsec“.

„Už 4,5 mln. eurų, įskaitant PVM, parduotas verslo centras „L5“ P. Lukšio g., VIlniuje. Objektą įtraukus į „Newsec“ organizuojamą aukcioną, investuotojai jį nusipirko jau pirmajame aukcione. Šiame biurų komplekse įsikūrę ilgalaikiai nuomininkai generuoja pastovų nuomos pajamų srautą ir investicinę grąžą, todėl objektas nereikalauja pradinių investicijų plėtoti jau vykdomą komercinę veiklą. Be to, parduodamo objekto teritorijoje yra išduotas leidimas statyti dar vieną administracinį pastatą. Naujas 9 aukštų pastatas galėtų papildyti esamą pastatų kompleksą moderniu 11 tūkst. kv. m dydžio biurų plotu“, – sako Jurgita Šilaikytė, „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovė.

Anot ekspertės, „NT Valdų“ aukcionai domina investuotojus, ieškančius NT su investicine grąža ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir Lietuvos regionuose. Dalis objektų buvo parduota ir mažesniuose miestuose. Už 69,4 tūkst. eurų, neįskaitant PVM, įsigyta poilsiavietė šalia Labanoro regioninio parko Molėtų rajone. Vos valanda automobiliu iš sostinės pasiekiama poilsiavietė yra šalia vandens telkinių, todėl tinkama rekreacinei veiklai vystyti.

Kitas parduotas objektas – Molėtuose, Statybininkų g., už 332 tūkst. eurų, neįskaitant PVM. 1,7 tūkst. kv. m ploto pastatų komplekse patalpas nuomojasi priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Šilutėje, Ramučių g. įsigytas biuro ir gamybinės paskirties patalpų kompleksas, kurio bendras plotas sudaro 1,7 tūkst. kv. m, parduotas už 151 tūkst. eurų, neįskaitant PVM.

„Visuose aukcione parduotuose administracinės paskirties objektuose jau yra įsikūrę ilgalaikiai nuomininkai, kurie generuoja pastovų nuomos pajamų srautą, todėl nauji savininkai gali plėtoti jau vykdomą komercinę veiklą be pradinių investicijų“, – pastebi J. Šilaikytė.

Pagal parduotų objektų vertę šis aukcionas yra penktas geriausias iš aštuoniolikos „NT Valdų“ aukcionų, kuriuos organizavo „Newsec“. Nuo 2016 m. „Lietuvos energija“ „Neswec“ aukcionuose yra pardavusi 92 nekilnojamojo turto objektus už daugiau nei 57 mln. eurų, įskaitant PVM.


Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.