„Telia“ NT aukcione parduoda turto už beveik 5 mln. eurų | Newsec

„Telia“ NT aukcione parduoda turto už beveik 5 mln. eurų

„Telia“ NT aukcione parduoda turto už beveik 5 mln. eurų

Spalio 13 dieną, prasideda registracija į „Telia Lietuva“ priklausančių nekilnojamojo turto (NT) objektų fizinį aukcioną, kurį organizuoja tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“. Aukcione, vyksiančiame lapkričio 26 d., bus parduodami 36 objektai už daugiau nei 4,9 mln. eurų.

Aukciono metu pirkėjams bus siūloma įsigyti objektų Vilniuje, Radviliškyje, Klaipėdoje, Švenčionėliuose, Utenoje, Visagine, Ukmergėje bei Šiaulių, Alytaus ir Širvintų ir kt. rajonuose, kuriuose buvo įsikūrę „Telia Lietuva“ biurai arba technologinės bendrovės patalpos.

„Technologinė pažanga ir efektyvus turto valdymas leidžia sumažinti turimų patalpų ir pastatų poreikį, todėl dalį jų parduodame. Tai mums leis optimizuoti veiklos sąnaudas, o gautas lėšas skirti investicijoms į pagrindinę įmonės veiklą – tinklo, IT ir telekomunikacijos paslaugų plėtrą“, – sako „Telia Lietuva“ Verslo užtikrinimo ir transformacijos padalinio vadovas Vytautas Bučinskas.

Didžiausias ir brangiausias aukciono objektas – 3,5 tūkst. kv. m ploto administracinis pastatas Muitinės g. 35, Vilniuje, kuris parduodamas už 3,2 mln. eurų. Antros pagal didžiausią plotą parduodamos patalpos yra Radviliškyje. Tai administracinės paskirties objektas, įsikūręs miesto centre, Vasario 16-osios g. 14, kurio plotas siekia daugiau nei 3 tūkst. kv. m. Pradinė šio objekto kaina aukcione – 456 tūkst. Eur.

Taip pat šiame aukcione siūlomi 3 administracinės paskirties objektai Klaipėdoje. Jų plotas svyruoja nuo 867 kv. m iki 1,6 tūkst. kv. m. Didžiausio ploto parduodamos patalpos yra Danės g. 6 – 1,6 tūkst. kv. m administracinio pastato dalį galima įsigyti už 412 tūkst. Eur.

Aukcione bus parduodamos nenaudojamos administracinės ir pagalbinės patalpos. Tai ne visuomet yra visas pastatas, todėl kai kuriais atvejais „Telia Lietuva“ įvykdžius pardavimą kartu su naujuoju pirkėju liks turto bendrasavininke.

Pasak „Newsec“ tarpininkavimo paslaugų grupės vadovės Jurgitos Ragaišės, pirkėjus ypač turėtų dominti 3,5 tūkst. kv. m ploto administracinis pastatas Vilniaus Naujamiestyje, Muitinės g. 35. Šis objektas tinkamas investuotojams: „Telia Lietuva“ iš pirkėjo nuomosis 1,1 tūkst. kv. m ploto technologines patalpas 10 metų laikotarpiui su galimybe pratęsti nuomą tokiam pačiam laikotarpiui. Pradinė šio pastato kaina aukcione – 3,2 mln. eurų. Kai kurių objektų kainos po paskutinio aukciono buvo peržiūrėtos, kiti aukcione bus siūlomi po ilgos pertraukos, taip pat yra ir pirmąkart siūlomų objektų. Ateityje aukcionuose tokių objektų gali būti ir daugiau.“

Aukciono metu bus galima įsigyti NT esančio ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir toliau nuo jų nutolusiuose miesteliuose ir kaimo vietovėse, kur anksčiau veikė analoginės telefonijos stotys. Dalį siūlomų patalpų pirkėjai gali įsigyti ir prieš aukcioną už 10 proc. didesnę negu pradinė kainą.

Registracija į aukcioną tęsis iki lapkričio 24. Iki šiol „Telia Lietuva“ 7 aukcionuose parduoti 26 objektai už 7,5 mln. Eur.

Daugiau informacijos apie parduodamus Telia objektus galima rasti svetainėje: https://newsecaukcionai.lt/lt/auctions/16

 


Informuojame, jog, Jums sutikus, šioje svetainėje bus naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.