TENKA DERĖTIS DĖL NUOMOS DAR NEPASTATYTUOSE PASTATUOSE

TENKA DERĖTIS DĖL NUOMOS DAR NEPASTATYTUOSE PASTATUOSE

TENKA DERĖTIS DĖL NUOMOS DAR NEPASTATYTUOSE PASTATUOSE

Per pirmąjį pusmetį bendrovės „Newsec Baltic“ duomenimis, Vilniuje pagal naujas sutartis buvo išnuomota 23.000 kv. m biurų ploto. Kiek daugiau kaip pusė šio ploto atiteko bendrovėms, kurios persikėlė į patalpas kituose verslo centruose, trečdalį ploto įmonės užpildė besiplėsdamos tuose pačiuose biurų centruose ir tik nedaugelis pratęsė savo nuomos sutartis ir pasiliko tose pačiose patalpose.

Bendrovės „Newsec Baltic“ analitikų duomenimis, laisvas A klasės biurų plotas – moderniuose verslo centruose senamiestyje ir vadinamame centriniame verslo regione – siekia apie 2,3%, o tai yra apie 3.000 kv. m.

Visą straipsnį skaitykite Verslozinios.lt

[:en]

OFFICE SPACE RENT IN BUILDINGS BEING STILL UNDER CONSTRUCTION

19 July 2014

During the first quarter of the year was leased for about 23,000 sq. m. of office space in Vilnius city. Slightly more than half of this area was given to companies that have moved to other business centers. One third of the space was filled by the companies in the same office-developed centers. Only few of the companies have renewed their leases and stayed in the same business centers.

According to Newsec Baltic – available Class A office space mostly takes place in modern business centers of the old town and in the center of business region. This office space reaches about 2.3%, which is about 3,000 square meters.

Verslozinios.lt


Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.