X

2.02 ha gyvenamosios teritorijos naudojimo būdo sklypai Elektrėnų mieste

Draugystės g. 35A-35B, Elektrėnai


Tipas Sklypai
Paskirtis Gyvenamoji Kita
Sklypo plotas 2,0200 (ha)

Pristatoma vystymo galimybė Elektrėnuose - parduodami du besiribojantys kitos paskirties žemės sklypai.

Bendra informacija
- Adresas: Draugystės g. 35A-35B, Elektrėnai
- Bendras žemės sklypų plotas: 2,02 ha (1,2659 ha ir 0,7648 ha)
- Nuosavybė: valdomi nuosavybės teise
- Paskirtis: Kita
- Naudojimo būdas: Gyvenamosios teritorijos
- Visos miesto komunikacijos

Infrastruktūra
- Paprastas susisiekimas su visomis miesto dalimis
- Netoliese yra įsikūrusios reikalingiausios įstaigos bei paslaugų teikimo vietos

Lokacija
Itin palanki Elektrėnų geografinė padėtis - miestas yra įsikūręs pusiaukelėje tarp dviejų Lietuvos didmiesčių – Vilniaus ir Kauno, šalia nutiestas magistralinis kelias A1, dideli rekreacijai ir turizmui tinkami vandens telkinių plotai, sutvarkyta paplūdimio pakrantė bei nedidelis atstumas iki kitų šalies turistinės traukos taškų suteikia didelę pridėtinę vertę parduodamam objektui. Didžioji dalis Elektrėnų viešosios infrastruktūros objektų, verslo, prekybos ir paslaugų įstaigų yra sutelkta centrinėje miesto dalyje, o visai šalia parduodamo sklypo veikia ledo arena, uždaras 50 m ilgio baseinas, jachtklubas ir motorinių laivų prieplauka, vandens slidžių kompleksas, kitos sporto, laisvalaikio ir pramogų zonos.

Kodėl Elektrėnai?
Norintiems Elektrėnuose kurti verslą, savivaldybė siūlo: reikalingus statybai leidimus išduoti greičiau nei numatyta teisės aktuose; teritorijų planavimo procedūras atlikti greičiau nei tai numatyta teisės aktuose; suteikti tiesioginę investicijų specialistų pagalbą; pasiūlyti sprendimus dėl sumažintų verslo mokesčių tarifų; suteikti pagalbą sprendžiant viešojo transporto, gatvių infrastruktūros ir kt. klausimais.


Kainos pateiktos be PVM

Kontaktai

Susisiekti

Susisiekti

Prenumeruoti naujienas

Prenumeruokite naujienlaiškį apie naujus komercinius objektus

Atsisiųsti PDF brošiūrą

Informuojame, jog, Jums sutikus, šioje svetainėje bus naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
x